پروفایل شرکت

C.C.JENSEN یک شرکت بین المللی است که در سال ۱۹۵۳ تاسیس شد و در دانمارک مستقر است. آنچه این شرکت را منحصر به فرد می کند ترکیب سنت، نوآوری و تخصص فنی آن است. در سراسر جهان، C.C.JENSEN A/S برای تولید محصولات با بالاترین کیفیت شناخته شده است.

یونیت‌های فیلتراسیون روغن ®CJC و فیلترهای داخلی ®CJC از طریق یک شبکه جهانی متشکل از ۱۲ شرکت تابعه و بیش از ۴۰ توزیع کننده در دسترس هستند.

در معاملات روزانه با C.C.JENSEN A/S – بصورت مستقیم یا با توزیع‌کنندگان، مشتریان تعهد به کیفیت را تجربه می کنند. کارکنان CCJ تمام تلاش خود را برای ارائه راه حل مناسب – در هر بار – انجام می‌دهند.

چشم‌انداز

چشم انداز C.C.JENSEN این است که روغن مشتریان‌ را پاکیزه و خشک نگه دارد و طول عمر روغن و ماشین آلات را طولانی‌تر نماید و برای سازنده تجهیزات اصلی (OEM)، مالک، بهره‌بردار و محیط زیست تولید ارزش نماید.

تاریخچه

C.C.JENSEN A/S یک تجارت بین المللی متعلق به خانواده می‌باشد که در دانمارک مستقر است و در سال 1953 تأسیس شده است.

این شرکت بیش از ۵۰ سال پیش شروع به تولید فیلترهای روغن روانکاری برای موتورهای دریایی کرد و از آن زمان تاکنون روغن را برای طیف گسترده ای از کاربردها در صنایع  نفت، گاز و پتروشیمی، نیرو، توربین‌های بادی، صنایع دریایی، معدن و سایر صنایع، به روش فیلتراسیون آفلاین پالایش کرده است. C.C.JENSEN مخترع سیستم فرمان هیدرولیک کشتی می‌باشد که اولین در نوع خود در دنیای صنایع دریایی است. ارتباط نزدیک با صنعت دریایی C.C.JENSEN A/S را از همان ابتدا به یک شرکت بین المللی تبدیل کرد.

کنترل کیفیت

C.C.JENSEN A/S از سال ۲۰۰۷ دارای گواهینامه ISO 9001 در زمینه توسعه، تولید و فروش یونیت‌های نگهداری و کنترل روغن است.

خط مشی کیفیت

«هدف ما این است که انتظارات و نیازهای مشتری را در رابطه با کیفیت برآورده کنیم به گونه‌ای که هیچ کارمندی در حین انجام وظایف خود، چه در سازمان‌ مشتریان و چه در سازمان‌ C.C.JENSEN A/S، کار غیرضروری برای دیگران ایجاد نکند.»
این امر با رعایت الزامات، اسناد مدیریت کیفیت و استانداردهای داخلی و تلاش همه کارکنان ما در جهت کاهش مداوم هزینه‌ها و در نتیجه کمک به کسب و کار سالم و قیمت‌های رقابتی و بهبود مستمر سیستم مدیریت کیفیت به دست می‌آید.