راندمان تولید انرژی را افزایش دهید – پیشگیری از تریپ توربین

C.C.Jensen چندین دهه تجربه در فیلتراسیون روغن در صنعت نیروگاهی دارد و پیشرو صنعت فیلتراسیون دقیق آف-لاین در جهان است. با بیش از ۱۰۰،۰۰۰ فیلتر نصب شده در بخش تولید انرژی در جهان، ما می دانیم چگونه ریسک خروج توربین از مدار را کاهش داده و بیشترین تولید انرژی را فراهم کنیم.

زمان آماده‌به‌کار توربین ها و طول عمر روغن را بهبود دهید

فیلترهای روغن  CJC به شکل پیوسته ذرات، آب، اکسیداسیون – شامل وارنیش محلول و نامحلول، لجن – و اسید را از روغن حذف می‌نمایند که منجر به کاهش فرسایش قطعات در بسیاری از قطعات سیستم های نیروگاهی می‌شود. این راهکار می‌تواند طول عمر روغن روانکاری توربین، هیدرولیک و ترانسفورمر را ۴-۳ برابر افزایش دهد و زمان آماده‌به‌کار توربین‌ها و انرژی تولیدی آنها را به شکل قابل توجهی افزایش دهد.

خرابی های ناشی از روغن را در بیرینگ ها،‌گیربکس ها و ترانسفورمر های خود کاهش دهید

با تجربه بیش از ۶۰ سال در صنعت نیروگاهی،‌ نیروگاه‌های بسیاری در جهان برای پاکیزه‌کردن روغن خود به فیلترهای C.C.Jensen متکی هستند تا به شکل موثر مشکلات مرتبط با روغن را کاهش داده و نرخ بازگشت سرمایه را بهبود دهند.

مشاوره فنی

تیم فنی توانمند C.C.Jensen در CCJ Power Group دانش و تجربه خود را به شکل فعال در کارهای روزانه برای بسیاری از نیروگاه‌ها در جهان بکار می‌برد تا بهترین مشاوره را جهت رفع مشکلات روغن برای مشتریان خود فراهم نماید.