ارزش زمان‌آماده‌به‌کار uptime- روغن تمیز و خشک برای همیشه

C.C.JENSEN با یش از شش دهه تجربه، پیشرو بازار جهانی در فیلتراسیون آفلاین روغن در کاربردهای دریایی است.

ما اهمیت زمان‌آماده‌به‌کار uptime و چگونگی کاهش خطر خرابی‌های پرهزینه را می دانیم. با نصب فیلترهای روغن CJC بر روی کشتی شما، به طور موثر مشکلات مربوط به روغن را کاهش می‌دهید و اطمینان می‌یابید که پیوسته روغنی تمیز و خشک دارید که بهترین عملکرد و کارایی را ارائه می دهد و بالاترین درآمد را به شما می دهد.

زمان کارکرد شناورها و سکوهای خود را بهبود بخشید و طول عمر روغن را افزایش دهید

با استفاده مداوم از سیستم‌های نگهداری روغن، مشکلات مربوط به روغن در موتور، رانشگرها، بیرینگ‌ها، چرخ دنده ها، وینچ ها، جرثقیل‌ها و غیره را کاهش می‌دهید.

فیلترهای روغن ®CJC به طور مداوم ذرات، آب و محصولات تخریب روغن را از روغن حذف می‌کنند و در نتیجه باعث کاهش سایش قطعات در بسیاری از کاربردهای مختلف دریایی می‌شود. این باعث افزایش طول عمر روانکاری و روغن هیدرولیک با ضریب ۳ تا ۴ برابر می شود و uptime شما را بهبود می بخشد. ما دیزل را تا سطحی که برای فناوری ریل مشترک -Common Rail Technology – بهینه شده است تمیز می کنیم.

تخصص فنی

مهندسان ما در تیم CJC® Marine and Offshore فعالانه این دانش را در کار روزانه خود با بسیاری از مالکان کشتی و بهره‌برداران مختلف به کار می‌گیرند و در مورد انتخاب راه حل مناسب مشاوره می دهند.

ما از شما دعوت می کنیم تا در مورد راه حل های خاص سیستم ما بیشتر بدانید.