ارزش همیشگی و ماندگار “زمان آماده‌به‌کار”

C.C.Jensen چندین دهه تجربه در فیلتراسیون روغن در صنعت دارد و پیشرو صنعت فیلتراسیون دقیق آف-لاین در جهان است. ما به خوبی از اهمیت “زمان آمادگی به کار – uptime ” آگاهیم و می‌دانیم چگونه ریسک توقف‌های پرهزینه را در واحدهای نفت، گاز و پتروشیمی کاهش دهیم. با فیلترهای CJC نصب شده در واحد خود،‌ به شکل کارامدی مشکلات مربوط به روغن را کاهش می‌دهید و از داشتن یک روغن پاکیزه و عاری از رطوبت و وارنیش اطمینان خواهید داشت که بهترین متد بهره‌برداری و راندمان تولیدی، و بالاترین بهره‌وری اقتصادی را برای شما فراهم خواهد نمود.

زمان آماده‌به‌کار پلنت و طول عمر روغن را بهبود دهید

با بهره‌مندی از یک سیستم نگهداری پیوسته روغن در تجهیزات واحد خود، مشکلات را در توربین های گازی و بخار، کمپرسورها، گیربکس ها و بیرینگ ها را کاهش خواهید داد.

فیلترهای روغن  CJC به شکل پیوسته ذرات، آب، اکسیداسیون و اسید را از روغن حذف می‌نمایند که منجر به کاهش فرسایش در بسیاری از قطعات می‌شود. این راهکار می‌تواند طول عمر روغن ‌های روانکاری، هیدرولیک و ترانسفورمر را ۴-۳ برابر افزایش دهد و زمان آماده‌به‌کار تجهیزات را به شکل قابل توجهی افزایش دهد.

مشاوره فنی

تیم فنی توانمند C.C.Jensen دانش و تجربه خود را به شکل فعال در کارهای روزانه برای بسیاری از صنایع نفت و گاز در جهان بکار می‌برد تا بهترین مشاوره را جهت رفع مشکلات روغن برای مشتریان خود فراهم نماید.