دوره‌های آموزشی

تمام خدمات

ما در C.C.Jensen و آ.گ.آ به “یادگیری مادام‌العمر” اعتقاد داریم، به این معنی که آموزش بخش بزرگی از زندگی شما است و فقط به این دلیل که مدرسه را ترک کرده‌اید متوقف نمی شود!

پیشرفت کارمندان و مشتریان‌مان و به‌روز نگه‌داشتن آنها بالاترین اولویت ما است و از زمانی که C.C.JENSEN در دهه ۵۰ میلادی شروع به کار کرد استراتژی ما همیشه همین بوده است. مراقبت از کارکنان آگاه با اجرای مداوم سیستم های آموزشی جدید بسیار مهم است، زیرا ارزش واقعی هر شرکتی در درون مردم است.

هدف ما داشتن متخصص‌ترین پرسنل در زمینه نگهداری روغن است و برای دستیابی به این هدف، این دوره‌ها را به کارکنان و مشتریان خود پیشنهاد می‌کنیم:

دوره های آموزشی

  • دوره Machinery Lubrication 1 – سطح پایه
  • دوره Machinery Lubrication 2 – سطح پیشرفته
  • دوره های تخصصی و آنالیز پیشرفته روغن
  • دوره های سفارشی برای گروه های خاصی از مشتریان

در C.C.JENSEN ما به “روغن تمیز – ایده ای درخشان” اعتقاد داریم و می دانیم که برخی از این ایده های درخشان از جانب شما خواهد آمد!

 

اولین گام در اجرای یک سیستم نگهداری و بهره‌برداری مدرن روغن، دستیابی به دانش روز و تغییر نگرش در سازمان است. دوره‌های ML شما را به این ابزار مجهز می‌نماید.

با شرکت در دوره‌های ML خود را برای فصل جدیدی در نگهداری و تعمیرات  آماده کنید

در این دوره‌ها می‌اموزید که چگونه می‌توان با پایش روغن به مشکلات و عیوب تجهیزات پی برد و چگونه می‌توان با مراقبت از روغن، طول عمر روغن و تجهیزات را افزایش داد! همچنین خواهید آموخت با پیاده‌سازی روش­های نوین نگهداری و بهره­‌برداری روغن، چگونه هزینه­‌های سازمان را کاهش دهید.

مطالب این دوره  بر اساس سرفصل­­ آموزشی “انجمن بین‌المللی روانکاری ماشین‌الات” –  ICML می‌باشد.

شرکت C.C.Jensen عضو فعال ICML و برگزارکننده دوره های آموزشی و امتحانات آن در اروپا ست.