سوخت دیزل موتور احتراقی

صنایع دریایی

انواع زیادی از روغن های دیزل در تانکرهای کوچک یا در حین عملیات در مناطق SECA استفاده می شود. دیزل تمیز برای بهره‌برداری مناسب ضروری است. تمیز‌نگه‌داشتن دیزل و عاری از آب در مخزن ته نشینی و مخزن روزانه کلید دستیابی به عملکرد خوب موتور است.

فیلتر

چالش

اگر دیزل تمیز و خشک نگهداری نشود، وجود باگ دیزل (شامل باکتری‌های میکروبی، قارچ‌ها و جلبک‌هایی که در نقطه اختلاط بین آب و گازوئیل زندگی می‌کنند) در مخزن می تواند یک مساله و مشکل بزرگ باشد. طول عمر انژکتورها و پمپ های سوخت را می تواند به شدت کاهش دهد، اگر دیزل را تمیز و خشک نگه ندارید، به دلیل مسدود شدن فیلترها خطر مواجه شدن با Dead Ship را خواهید داشت.

مزایای نصب فیلترهای روغن ®CJC

  • کشتی و تانکر خود را در حال کار نگه دارید و از dead ship خودداری کنید
  • بهینه سازی کارایی تانکر و کشتی
  • کاهش ریسک تعمیرات موتور
  • کاهش خطر تعمیرات انژکتور و پمپ بنزین
  • کاهش هزینه های نگهداری

هنگامی که یک راهکار فیلتر روغن ®CJC روی سیستم دیزل موتور خود نصب می کنید، یک فیلتر روغن با حذف عالی آب و ذرات و بالاترین ظرفیت نگهداری کثیفی دریافت می کنید. این امر باعث صرفه جویی در هزینه و قابلیت اطمینان بهتر موتور و کارایی بالای کشتی شما می شود.

از نظر فنی، ®CJC برای تمیز و خشک نگه داشتن روغن با حداقل تعمیر و نگهداری شناخته شده است که کارکرد آن در طی سالیان متمادی و در چندین نصب موتور دیزل مستند شده است. راهکارهای فیلتر روغن CJC توسط بسیاری از مالکان کشتی در سراسر جهان نصب می شوند.

هنگامی که فیلترهای روغن ®CJC را انتخاب می کنید، عمر طولانی موتور را تضمین می کنید، تعمیر و نگهداری را کاهش می دهید و از مرگ کشتی به دلیل مسدود شدن فیلترها جلوگیری می کنید.

راهکارهای شما

برای سیستم های سوخت روی تانکرها، شما نیاز دارید:

  •  CJC® Filter Separator,, PTU for Diesel

راهکارهای ®CJC با تمام اندازه‌های مخازن و موتورها متناسب هستند.

ما با همکاری نزدیک با سازمان فنی شما، بسته به نوع سیستم و شرایط محیط، به انتخاب راهکار مناسب کمک می کنیم.