روغن موتور ۴-زمانه

صنایع دریایی

بلبرینگ میل‌لنگ، بیرینگ‌های اصلی، پمپ‌های LO موتورهای دریایی، همگی دارای سیستم‌های روانکاری هستند که عملکرد روان آنها را حفظ می‌کنند. به دلیل لقی‌های کوچک‌تر، روغن روان‌کاری باید عاری از ذرات، باقی مانده‌های اکسیداسیون و آب باشد تا موتور به خوبی کار کند و سایش قطعات را کاهش دهد.

فیلتر

چالش

در تانکرها، 4 زمانه عمدتاً برای موتورهای کمکی است که برای تولید برق استفاده می شوند. روغن اینها معمولاً توسط یکی از پیوریفایرها تمیز می شوند تا بین سه موتور تقسیم شوند. اگر یک یا چند موتور از کار بیفتد، می تواند عملیات باربری را به خطر بیندازد. روغن روان کننده در یک موتور ترانک دائماً توسط ضربه احتراق توسط براده‌ها و ذرات فلزی آلوده می شود. ذرات کوچک‌تر احتراق به روغن آسیب می‌رسانند و اکسیداسیون روغن را تسریع می‌کنند، که منجر به کاهش TBN، افزایش ویسکوزیته و در نهایت تعویض روغن می‌شود. با این حال، بیشترین مضرات برای قطعات موتور ناشی از ذرات ۱۰-۳ میکرونی است که باعث سایش، انسداد، خستگی و صیقل دادن آستر سیلندر، میل بادامک و ژورنال‌ها/برینگ‌ها می شود. حذف موثر آلاینده ها از طریق یک سیستم تمیز کننده خارجی به طول عمر روغن موتور و روغن می افزاید.

مزایا، نصب فیلترهای روغن ®CJC

  • از سرمایه خود محافظت کنید
  • کاهش مصرف برق و بهبود پاکیزگی روغن روغن
  • کاهش ریسک تعمیرات موتور
  • کاهش خطر خرابی های برنامه ریزی نشده و بیکاری
  • کاهش هزینه های نگهداری

هنگامی که یک راهکار فیلتر روغن ®CJC روی سیستم روغنکاری موتور خود نصب می کنید، می توانید آنرا جایگزین پیوریفایر سانتریفیوژ کنید و هزینه روغن و انرژی را به حداقل برسانید. فیلترهای روغن CJC نیازی به گرمایش ندارند، لجن تولید نمی کنند و خطر ورود آب که در هنگام استفاده از تصفیه کننده های معمولی با آن مواجه خواهید شد وجود نخواهد داشت. شما یک فیلتر روغن با ظرفیت های عالی حذف آلوگی و اکسیداسیون و بالاترین ظرفیت نگهداری آلودگی دریافت می کنید که باعث صرفه جویی در هزینه و قابلیت اطمینان بهتر موتور می شود.

از نظر فنی، ®CJC برای تمیز نگه داشتن روغن، خشک و بدون باقی مانده اکسیداسیون شناخته شده است.

هنگامی که فیلترهای روغن ®CJC را انتخاب می کنید، عمر طولانی موتور را تضمین می کنید، تعمیر و نگهداری را کاهش می دهید و از خرابی های برنامه ریزی نشده جلوگیری می کنید.

راهکارهای شما

برای روغن موتور روی تانکرها به موارد زیر نیاز دارید:

CJC® HDU Fine Filtration
راهکار‌های سیستم ®CJC با همه اندازه‌های سیستم‌های روغن موتور ۴-زمانه ناوگان تانکر مناسب است. کارشناسان ما با همکاری نزدیک با سازمان‌های فنی شما بسته به نوع سیستم و شرایط محیط، به انتخاب راه حل صحیح کمک می کنیم.