روغن موتور ۲-زمانه

صنایع دریایی

تانکرها و کشتی‌های باری سنگین معمولاً با سوخت HFO کار کرده و از موتور ۲-زمانه برای رانش استفاده می‌کنند. بلبرینگ میل‌لنگ، بیرینگ‌های اصلی، پمپ‌های LO و هیدرولیک موتورهای ME و RT Flex همگی دارای سیستم‌های روان‌کاری هستند که عملکرد روان آنها را تضمین می‌کند. به دلیل تلورانس کمتر و فشارهای بالاتر، روغن روانکاری باید عاری از ذرات، پسماندهای اکسیداسیون و آب باشد تا موتور به خوبی کار کند.

فیلتر

چالش

روغن روانکاری حاوی آلودگی خاصی است و باید تحت توصیه های سازنده نگهداری شود. اگر آلاینده ها حذف نشوند، سایش قطعات بیشتر می شود و موتور به خوبی کار نمی کند. در نهایت، این می تواند منجر به کاهش راندمان و هزینه های بالاتر تعمیر و نگهداری شود.

مزایا، نصب فیلترهای روغن ®CJC

  • از سرمایه خود محافظت کنید
  • کاهش مصرف برق و بهبود پاکیزگی روغن روغن
  • کاهش ریسک تعمیرات موتور
  • کاهش خطر خرابی های برنامه ریزی نشده و بیکاری
  • کاهش هزینه های نگهداری

هنگامی که یک راهکار فیلتر روغن ®CJC بر روی سیستم روغنکاری موتور خود نصب می کنید، می توانید پیوریفایر سانتریفیوژ را جایگزین کنید و هزینه روغن و انرژی را به حداقل برسانید. فیلترهای روغن CJC نیازی به گرمایش ندارند، لجن تولید نمی کنند و خطر ورود آب که در هنگام استفاده از تصفیه کننده های معمولی با آن مواجه خواهید شد وجود نخواهد داشت. شما یک فیلتر روغن با ظرفیت های عالی حذف کثیفی و اکسیداسیون و بالاترین ظرفیت نگهداری کثیفی دریافت می کنید که باعث صرفه جویی در هزینه و قابلیت اطمینان بهتر موتور می شود.

از نظر فنی، ®CJC برای تمیز نگه داشتن روغن، خشک و بدون پسماند اکسیداسیون شناخته شده است.

هنگامی که فیلترهای روغن CJC® را انتخاب می کنید، عمر طولانی موتور را تضمین می کنید، تعمیر و نگهداری را کاهش می دهید و از خرابی های برنامه ریزی نشده جلوگیری می کنید.

راهکارهای شما

برای روغن موتور روی تانکرها به موارد زیر نیاز دارید:

  • CJC®، HDU Fine Filtration

راهکار‌های سیستم ®CJC با همه اندازه‌های سیستم‌های روغن موتور ناوگان تانکرها مناسب است.

ما با همکاری نزدیک با تیم فنی شما، بسته به نوع سیستم و شرایط محیط، به انتخاب راهکار مناسب کمک می کنیم.