هیدرولیک پاور یونیت

نفت، گاز و پتروشیمی

سکوها و کشتی‌های حفاری مجهز به HPU، BOB و سیستم‌های کشنده بالابر، درایوهای بالا، جرثقیل‌ها، پمپ‌های گل، توربین‌ها و وینچ‌های پهلوگیری هستند. این سیستم های هیدرولیک و HPU، برق تجهیزاتی مانند درایوهای بالا، پمپ های گل و موتور حفاری iron roughneck را تامین می کنند. این تجهیزات یک بخش کلیدی از تولید در یک دکل یا کشتی حفاری است و آنها باید همیشه کار کنند تا به تولیدی بالا و موثر برسند.

فیلتر

چالش

روغن هیدرولیک از عملیات روزانه با ذرات، آب و بقایای اکسیداسیون آلوده می شود و اگر روغن تمیز و خشک نباشد، خطر خرابی سیستم ها بسیار زیاد است و خطر توقف حفاری افزایش می یابد. روغن هیدرولیک در سیستم با ذرات، آب تراکم و پسماندهای اکسیداسیون آلوده می شود که می تواند منجر به خرابی شیرها و پمپ ها شود. شما ممکن است با چسبندگی شیرهای ناشی از بقایای اکسیداسیون و عملکرد ناقص آنها مواجه شوید. در نهایت، این می تواند منجر به هزینه های نگهداری بالاتر و در نهایت به از دست دادن عملیات حفاری شود. فیلترهای درون خطی موجود، بقایای اکسیداسیون را حذف نمی کنند.

مزایا، نصب فیلترهای روغن ®CJC

  • از سرمایه‌گذاری خود محافظت کنید – عملیات حفاری را ادامه دهید
  • کارایی دکل یا کشتی حفاری را بهینه کنید
  • خطر تعمیرات هیدرولیک پرهزینه را کاهش دهید
  • خطر خرابی های برنامه ریزی نشده و از دست رفتن تولید را کاهش دهید
  • کاهش هزینه های نگهداری

هنگامی که یک محلول فیلتر روغن ®CJC را روی سیستم هیدرولیک خود نصب می کنید، اطمینان حاصل می کنید که آنها خراب نمی شوند. شما یک فیلتر روغن با ظرفیت های عالی حذف کثیفی، آب و اکسیداسیون و بالاترین ظرفیت نگهداری کثیفی دریافت می کنید و این باعث صرفه جویی در هزینه و قابلیت اطمینان بهتر سیستم های هیدرولیک و کارایی بالای دکل یا کشتی حفاری شما می شود.

از نظر فنی، ®CJC برای تمیز نگه داشتن روغن، خشک و بدون بقایای اکسیداسیون شناخته شده است، که در طول سالیان متمادی و در چندین تاسیسات دریایی تجربه و مستند شده است. راهکارهای فیلتراسیون روغن ®CJC روی بسیاری از سکوهای دریایی و کشتی های حفاری نصب می شوند.

هنگامی که فیلترهای روغن ®CJC را انتخاب می کنید، عمر طولانی سیستم های هیدرولیک را تضمین می کنید، تعمیر و نگهداری را کاهش می دهید و از خرابی های برنامه ریزی نشده جلوگیری می کنید. شما حتی می توانید با استفاده از Oil Contamination Monitor وضعیت سیستم خود را کنترل کنید.

راهکارهای شما

برای سیستم هیدرولیک در دکل های حفاری و کشتی ها، می توانید راه حل های زیر را انتخاب کنید:

  • فیلتر خوب CJC®، HDU
  • جداکننده فیلتر CJC®، PTU
  • با یا بدون CJC® Oil Condition Monitor، OCM15

راه‌حل‌های سیستم CJC® با تمام اندازه‌های سیستم‌های هیدرولیک مناسب است و ما در صورت نیاز در سطح جهانی ارائه می‌کنیم. با همکاری نزدیک با سازمان های فنی، ما به انتخاب مناسب ترین راه حل بسته به نوع سیستم و شرایط محیط کمک می کنیم.