آنالیز و ارزیابی وضعیت روغن

تمام خدمات

هدف از نمونه برداری روغن و تجزیه و تحلیل روغن دستیابی به بالاترین سطح عملکرد دستگاه، قابلیت اطمینان و کیفیت خروجی با کمترین هزینه ممکن است. نمونه‌های اولیه برای ایجاد معیارها و شناسایی ماشین‌هایی با سطوح آلودگی بحرانی استفاده می‌شوند. نمونه‌گیری روتین و برنامه‌ریزی‌شده برای مستندسازی اینکه آیا اهداف برآورده شده‌اند و آیا می‌تواند نشان‌دهنده فرسودگی یا آلودگی غیرعادی باشد که نیاز به رسیدگی دارد، کمک می‌کند.

کیفیت نمونه های روغن

گرفتن نمونه روغن تنها کاری نیست که شما باید انجام دهید. اگر روغن به درستی نمونه‌برداری نشود، تصویر مناسبی از وضعیت فعلی روغن به دست نمی‌دهد. برای دریافت راهنمای نمونه برداری روغن با ما تماس بگیرید.

ما به شما پیشنهاد می‌کنیم که از روغن تجهیزات شما به روش فنی مناسب نمونه‌برداری کنیم و آنرا در آزمایشگاه‌ معتبر و همکار خود در ایران، و یا آزمایشگاه C.C.Jensen در دانمارک آنالیز کنید. ما کارشناس و مشاوره مستقل شما در زمینه روغن پاکیزه و خشک هستیم.

آنالیز روغن – حقایقی که می توانید بر آنها تکیه کنید

آنالیز روغن توسط آزمایشگاه معتبر و مستقل در داخل کشور یا توسط آزمایشگاه C.C,Jensen در دانمارک و یا آزمایشگاه مستقل در اروپا انجام می شود. با افزون بر صدها مورد، ما تجربه زیادی در تفسیر صحیح نتایج آنالیز داریم. همکاری با آ.گ.آ برای نمونه برداری روغن و تجزیه و تحلیل آن به این معنی است که می توانید بر نتایج تکیه کنید و از آنها به عنوان مبنایی برای تصمیم گیری صحیح در مورد تعمیرات یا سرمایه‌گذاری در تجهیزات استفاده کنید.

برای دریافت پیشنهاد برای نمونه برداری روغن و تجزیه و تحلیل روغن، با ما تماس بگیرید.

دیدگاه کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.