صنعت سیمان

سایر صنایع

کارخانه­‌های سیمان، واحدهای تولید پیچیده­ در شرایط محیطی سختی هستند که تجهیزات قابل اطمینان، کلید حفظ بازدهی بالای آنها است. طیف وسیعی از ماشین‌آلات نظیر سنگ شکن­ها، آسیابها و کوره­های چرخشی باید به طور مداوم کار کنند و بدون توقف­ تولید غیرضروری باشند. به دلیل دمای بالا و مقدار زیاد گرد و غبار در محیط، برداشتن همه­ی پسماندهای اکسیداسیون و تمیز و خشک نگه­داشتن روغن بسیار حیاتی است.

فیلتر

چالش

اگر سیستم­های پیچیده و متنوع در حد مطلوب خود کار نکنند، ریسک خروج پرهزینه­ی سیستم از مدار، از دست رفتن بهره­وری در زنجیره­ی تآمین و بازدهی پایین­ وجود دارد. گیربکس­ها، بیرینگ­ها و تجهیزات هیدرولیک در حال فرسایش با رطوبت و ذرات موجود در روغن هستند که می­تواند منجر به خروج ناگهانی سیستم از مدار شود و نیاز به دست یافتن به قطعات یدکی باارزش با بار زمانی زیاد را داشته باشد. 

مزایای نصب فیلترهای روغن CJC

  • حفظ پایداری و بازدهی بالای فرایند
  • کاهش ریسک نگهداری و خروج ناگهانی سیستم از مدار
  • کاهش هزینه­های نگهداری توسط افزایش طول عمر بیرینگها، پمپ­ها و …
  • افزایش طول عمر ۳ تا ۴ برابری روغن روانکاری

هنگامی­که شما فیلترهای روغن CJC را برروی واحدهای سیمان سازی نصب می­کنید، در واقع فیلتر روغن بسیار کارآمد با بالاترین ظرفیت نگهداری روغن و مناسب برای سیستم با مقادیر بالای ذرات آلاینده و پسماندهای اکسیداسیون بدست می­آورید. به این ترتیب نیازی به توقف تولید نابهنگام برای سرویس دهی به فیلتر روغن ندارید. از نظر فنی، فیلتر روغن CJC، به منظور نگهداری روغن به شکل تمیز، عاری از رطوبت و پسماندهای اکسیداسیون شناخته شده است که طی سالهای متمادی و در چندین تآسیسات تولید سیمان، مستند شده است. هنگامی­که شما فیلتر روغن CJC را انتخاب می­کنید، طول عمر طولانی پمپ­ها، گیربکس­ها، بیرینگ و تجهیزات هیدرولیک را تضمین می­کنید. همچنین هزینه­‌های نگهداری روغن را کاهش می­دهید و از خروج نابهنگام سیستم از مدار اجتناب می­کنید. طول عمر روغن روانکاری نیز می­تواند به 3 تا 4 برابر افزایش یابد. شما حتی می­توانید شرایط پاکیزگی روغن را با استفاده از نمایشگر آلودگی روغن (OCM) پایش کنید. 

راهکارهای پیش روی شما

فیلترهای روغن CJC در اندازه­های مختلف در صنعت سیمان استفاده می­شوند:

  • Fine Filters از اندازه­ی HDU 27/27 تا اندازه­های بزرگ multi-stay HDU 27/108  و HDU 427/108
  • Filter Separators از اندازه PTU2 27/27 تا PTU 27/108
  • پایش آلودگی روغن، OCM 15

سیستم­های CJC مناسب برای تمامی تجهیزات روغن در واحدهای سیمان­سازی است. ما میتوانیم در سطح جهانی، هر کجا که نیاز باشد آنها را تحویل دهیم. در همکاری نزدیک با سازمانهای فنی، ما میتوانیم در انتخاب بهترین راهکار، بسته به نوع و شرایط سیستم  به شما کمک کنیم.