تجهیزات حفاری

معدن

حفار­ی انفجار چرخشی، سطح DTH، چکش فوقانی، dimensional stone و شبکه­‌ی اکتشافی همگی تجهیزات معادن و منابعی هستند که برای حفظ جریان اکتشاف باید کار کنند. روغن موتور و  هیدرولیک در معرض سطوح بالای ذرات آلاینده­ بسیار ریز و اکسیداسیون قرار دارند که به تجهیزات آسیب می­‌رساند. بسیاری از بهره‌برداران بر این باورند که راه حل، اغلب تعویض روغن است. اما اگر شما روغن را با استفاده از فیلتر روغن CJC تمیز و عاری از رطوبت نگه دارید، می­توانید عمر روغن را به طور گسترده­‌ای افزایش دهید.

فیلتر

چالش پیش روی شما

قرار گرفتن در معرض تنش شدید هوا، محیط غبارآلود و لرزش زیاد، می­تواند به اجزای حساس سیستم برروی دکل و تجهیزات حفاری تنش شدیدی ایجاد کند. آلودگی ذرات در روغن، اغلب بسیار زیاد است. مشکلات آب در روغن به دلیل تغلیظ رخ می­دهد و این آلاینده­ها باعث افزایش سرعت تخریب روغن و منجر به مشکلات اطمینان­پذیری و از دست رفتن تولید می­شوند. تعویض­های زودهنگام، فرسایش و خارج شدن اجزای سیستم از مدار باعث می­شود ماشین آلات از تولید خارج شوند. این امر یا اکتشافات را به تآخیر می­اندازد یا باعث می­شود سرمایه­ی بسیار زیادی در ماشین آلات غیر مولد هدر برود.

مزایای نصب فیلترهای روغن CJC

  • افزایش بهره­ وری
  • جلوگیری از بیرون آوردن ماشین آلات از چرخه اکتشاف برای تعویض روغن
  • افزایش ۵-۴ برابری طول عمر روغن روانکاری و هیدرولیک
  • کاهش مصرف قطعات یدکی به بیش از 60%
  • محافظت از سرمایه شما
  • کاهش ریسک نگهداری، تعمیرات و خارج شدن پیش بینی نشده­ی سیستم از مدار

طول عمر روغن روانکاری و هیدرولیک می­تواند بدون به خطر انداختن اکتشاف، ۴ تا ۵ برابر افزایش یابد. هنگامی که شما فیلتر off-line CJC را برروی دکل­های حفاری نصب می­کنید، روغن تمیزتری را بدست میآورید که این به معنای فرسایش کمتر اجزا به علاوه­ی تجهیزات با اطمینان و بهره­وری بالاتر است. فیلترهای روغن CJC، بالاترین ظرفیت نگهداری روغن را دارند که مناسب برای فواصل طولانی سرویس­کاری هستند. فیلترهای روغن CJC، برای نگهداشتن روغن به صورت تمیز، عاری از رطوبت و پسماندهای اکسیداسیون در محیط­های معدنکاری طاقت فرسا شناخته شده اند. زمانی­که شما فیلتر روغن CJC را انتخاب می­کنید، در واقع طول عمر طولانی ماشین و روغن را تضمین می­کنید.

 

راهکارهای پیش روی شما

برای تجهیزات حفاری، شرکت CJC، سیستم زیر را پیشنهاد می­دهد:

  • Fine Filter size HD HDU 15/12 up to HD HDU 27/108

سیستم­های CJC مناسب برای تمامی تجهیزات حفاری صرف نظر از حجم روغن هستند و در صورت لزوم می­توانیم آنها را در سطح جهانی به مشتری تحویل دهیم. در همکاری نزدیک با سازمان­های فنی، ما به انتخاب مناسب ترین راه حل، بسته به نوع سیستم و شرایط موجود در محیط کمک می­کنیم.