کراشرها

معدن

سنگ شکنها در شرایط سخت محیطی کار می­‌کنند، جایی که ورود آلودگی (و گاهی آب) بخشی از عملیات روزانه است. این امر منجر به ایجاد روغن کثیف و سیستم­های به شدت آلوده م‌ی­شود که می­تواند تآثیر بسزایی برروی اجزای سیستم و قابلیت اطمینان آنها داشته باشد. برای جلوگیری از خروج پیش بینی نشده­ سیستم از مدار و یا فرسایش اضافی، بسیاری از بهره‌برداران بر این باورند که واحد عملیاتی برای تعویض روغن باید به صورت دوره ای خاموش شود. اما در واقع این امکان وجود دارد که روغن را حین کار تمیز و خشک نگه داشت. با استفاده از فیلتر روغن CJC، شما میتوانید ۳/۴ توقف­های ناشی از تعویض روغن را حذف کنید و در همزمان، فرسایش روی تجهیزات را کاهش دهید. پاوریونیت‌های هیدرولیک، سیلندرهای بست کاری، موتورهای تنظیم هیدرولیک، سیلندرهای tramp release، ولوها و پمپ­ها عملکرد خوب و طول عمر بالایی خواهند داشت.

فیلتر

چالش پیش روی شما

با توجه به شرایط کاری سخت برای سنگ شکن، این باور رایج است که شما نیاز دارید روغن را به دفعات تعویض کنید ( گاهی اوقات، هر یک ربع ساعت یا حتی در بعضی موارد، بیشتر اوقات). خارج شدن یک سنگ شکن از مدار زمانی­که در تولید از دست رفته اندازه گیری می­شود به شدت پرهزینه است ، بنابراین اوپراتورها ترجیح می­دهند بیش از حد روغن را تعویض کنند تا ریسک خرابی های پیش بینی نشده را کنترل کنند. به طور معمول، تعویض روغن، هر سه تا چهار ماه اتفاق می­افتد تا عملیاتی بسیار پرهزینه و غیر ضروری اجرا شود. بخصوص که تولید در خلال تعویض روغن، متوقف می­شود. در بعضی موارد، ممکن است در طی فواصل تعویض روغن، لازم باشد آلودگی را از مخزن روغن خارج کنید. از نظر سرویس دهی فیلتر، اگر ظرفیت نگهداری آلودگی پایین باشد حجم بالای ذرات موجود در محیط، در اغلب موارد موجب ریسک هزینه های بالا برای تعویض فیلتر مسدود شده می­شود.

مزایای نصب فیلترهای روغن CJC

  • حذف ۳/۴ خاموشی های سیستم
  • افزایش 4 برابری طول عمر روغن
  • کاهش مصرف قطعات یدکی به بیش از 60%
  • کاهش ریسک تعمیرات، نگهداری و خار ج شدن پیش بینی نشده سیستم از مدار
  • حفظ سرمایه شما

درست است که اگر روغن تمیز و عاری از رطوبت نگه داشته نشود، اغلب خاموشی ها و سرویس­دهی­ بیشتری را تجربه خواهید کرد و ریسک خارج شدن سیستم از مدار را افزایش میدهید، اما این درست نیست که تنها راه کاهش این ریسک، تعویض مکرر روغن باشد. برعکس، فیلتر روغن CJC، تنها یک بار تعویض روغن در سال را تضمین می­کند و باعث کاهش فرسایش تجهیزات می­شود. شما دیگر نیازی به تمیز کردن مخازن در خلال تعویض روغن نخواهید داشت. شما می­توانید فیلترهای CJC را بدون توقف سنگ شکن تعویض کنید. ظرفیت نگهداری بالای آلودگی فیلتر CJC، تضمین می­کند که شما مجبور به تعویض ماهانه خشابهای فیلتر نخواهید شد و فرسایش کمتری روی تجهیزات حساس تجربه خواهید کرد. وقتی شما فیلترهای روغن CJC را انتخاب می­کنید، طول عمر طولانی سیستم­های مکانیکی و هیدرولیک را تضمین می­کنید. شما حتی می­توانید وضعیت سیستم را از راه دور با استفاده از نمایشگر آلودگی روغن (OCM)، پایش کنید.

راهکارهای پیش روی شما

سیستم CJC برای سنگ شکن ها راهکارهای زیر را پیشنهاد می­دهد:

  • Fine Filters, HDU 27/108
  • Filter Separators, PTU Series
  • Filter Inserts, type B
  • پایش آلودگی روغن، OCM 15

امروزه، تولیدکنندگان سنگ شکن پیشرو در جهان، سنگ شکن­های جدید مجهز به فیلتر CJC  را از کارخانه به مشتری تحویل می­دهند، زیرا آنها می­دانند که فیلترها عملکرد ایمن، مطمئن و مؤثری را تضمین می­کنند.